Aquest lloc web fa servir galetes per a obtenir dades estadístiques de la navegació dels seus usuaris. Si continueu navegant considerem que accepteu el seu ús.
Sempre podreu revocar el vostre consentiment i obtenir més informació aquí.

Amaga
Compra d'entrades online
Benvinguts al nostre sistema de venda d'entrades online.
Aquí podreu obtenir les vostres entrades d'una manera senzilla i pràctica.

25 jul

SONGS OF HOPE

Jardins de Sant Benet
dijous, 25/07/2019 22.15 h

SONGS OF HOPE

MEMORIAL EDUARD CASAJOANA

Jardins de Sant Benet

dijous, 25/07/2019 22.15 h

VEUS - Cor Infantil Amics de la Unió
ROC SALA, piano
JOSEP VILA I JOVER, director
31 ago 1 set

ALGUNS NEIXEN ESTRELLATS

Kursaal - Sala Gran
31 d'agost i 1 de setembre

ALGUNS NEIXEN ESTRELLATS

Kursaal - Sala Gran

31 d'agost i 1 de setembre

1 set

PARAULES VIVES AL VENT QUE PASSA

Espai Plana de l'Om
diumenge, 1/09/2019 12.00 h

PARAULES VIVES AL VENT QUE PASSA

Espai Plana de l'Om

diumenge, 1/09/2019 12.00 h

2 set

RUBBERSOUL - THE BEATLES TRIBUTE

Kursaal - Sala Gran
dilluns, 2/09/2019 18.00 h

RUBBERSOUL - THE BEATLES TRIBUTE

Kursaal - Sala Gran

dilluns, 2/09/2019 18.00 h

5–7 set

MICROTEATRE (Circuit per a 4 espectacles)

Teatre Conservatori
5–7 de setembre

MICROTEATRE (Circuit per a 4 espectacles)

Teatre Conservatori

5–7 de setembre

8 set

THE SEY SISTERS

Teatre Conservatori
diumenge, 8/09/2019 18.00 h

THE SEY SISTERS

Teatre Conservatori

diumenge, 8/09/2019 18.00 h

13 set

CIRQUE INEXTREMIST "Extension"

Kursaal - Sala Gran
divendres, 13/09/2019 21.00 h

CIRQUE INEXTREMIST "Extension"

2n Festivalet de Circ

Kursaal - Sala Gran

divendres, 13/09/2019 21.00 h

14 set Diverses
sessions

EL NÚVOL GRIS

Kursaal - Sala Petita
dissabte, 14 de setembre de 2019

EL NÚVOL GRIS

Kursaal - Sala Petita

dissabte, 14 de setembre de 2019

14 set

BALKAN PARADISE ORCHESTRA

Kursaal - Sala Gran
dissabte, 14/09/2019 21.00 h

BALKAN PARADISE ORCHESTRA

Kursaal - Sala Gran

dissabte, 14/09/2019 21.00 h

15 set

PACO IBÁÑEZ

Kursaal - Sala Gran
diumenge, 15/09/2019 18.00 h

PACO IBÁÑEZ

Kursaal - Sala Gran

diumenge, 15/09/2019 18.00 h

19 set

MEMÒRIA DE LES OBLIDADES

Kursaal - Sala Petita
dijous, 19/09/2019 20.00 h

MEMÒRIA DE LES OBLIDADES

Kursaal - Sala Petita

dijous, 19/09/2019 20.00 h

20 set

L'ÚLTIM INDI

Kursaal - Sala Gran
divendres, 20/09/2019 21.00 h

L'ÚLTIM INDI

Kursaal - Sala Gran

divendres, 20/09/2019 21.00 h

21 set

5è FESTIVAL MÀGIC

Teatre Conservatori
dissabte, 21/09/2019 21.00 h

5è FESTIVAL MÀGIC

Teatre Conservatori

dissabte, 21/09/2019 21.00 h

21 set

Q33NY... I TU, QUÈ ESTAVES FENT?

Kursaal - Sala Petita
dissabte, 21/09/2019 21.00 h

Q33NY... I TU, QUÈ ESTAVES FENT?

Kursaal - Sala Petita

dissabte, 21/09/2019 21.00 h

22–23 set

EL POT PETIT

Kursaal - Sala Gran
22 i 23 de setembre

EL POT PETIT

Kursaal - Sala Gran

22 i 23 de setembre

Informació: Els infants paguen entrada a partir de 2 anys.
22 set

MEXICATAS

Teatre Conservatori
diumenge, 22/09/2019 18.00 h

MEXICATAS

Teatre Conservatori

diumenge, 22/09/2019 18.00 h

26 set

JOAN MASDÉU

Kursaal - Sala Petita
dijous, 26/09/2019 20.00 h

JOAN MASDÉU

Kursaal - Sala Petita

dijous, 26/09/2019 20.00 h

27 set

DENARIUS WORLD

Teatre Conservatori
divendres, 27/09/2019 21.00 h

DENARIUS WORLD

Teatre Conservatori

divendres, 27/09/2019 21.00 h

27 set

LA CAIGUDA DELS DÉUS

Kursaal - Sala Petita
divendres, 27/09/2019 21.00 h

LA CAIGUDA DELS DÉUS

Kursaal - Sala Petita

divendres, 27/09/2019 21.00 h

28 set

ADÉU PETER PAN

Teatre Conservatori
dissabte, 28/09/2019 17.30 h

ADÉU PETER PAN

Teatre Conservatori

dissabte, 28/09/2019 17.30 h

28–29 set

LA REINA DE BELLESA DE LEENANE

Kursaal - Sala Gran
28 i 29 de setembre

LA REINA DE BELLESA DE LEENANE

TOC DE TEATRE

Kursaal - Sala Gran

28 i 29 de setembre

29 set

QUARTET ALTIMIRA

Espai Plana de l'Om
diumenge, 29/09/2019 12.00 h

QUARTET ALTIMIRA

Espai Plana de l'Om

diumenge, 29/09/2019 12.00 h

2 oct

QUARTET MELT

Kursaal - Sala Gran
dimecres, 2/10/2019 18.00 h

QUARTET MELT

Kursaal - Sala Gran

dimecres, 2/10/2019 18.00 h

3 oct

RASTRES_ARGELERS

Kursaal - Sala Petita
dijous, 3/10/2019 20.00 h

RASTRES_ARGELERS

Kursaal - Sala Petita

dijous, 3/10/2019 20.00 h

5 oct

HOMENATGE A PETE SEEGER

Kursaal - Sala Gran
dissabte, 5/10/2019 21.00 h

HOMENATGE A PETE SEEGER

Kursaal - Sala Gran

dissabte, 5/10/2019 21.00 h

5 oct

PARTY GAME

Teatre Conservatori
dissabte, 5/10/2019 21.00 h

PARTY GAME

Teatre Conservatori

dissabte, 5/10/2019 21.00 h

6 oct

AIXÒ JA HO HE VISCUT

Kursaal - Sala Gran
diumenge, 6/10/2019 18.00 h

AIXÒ JA HO HE VISCUT

Kursaal - Sala Gran

diumenge, 6/10/2019 18.00 h

10–11 oct

DUET DAURA:"El bagul música tradicional"

Espai La Crica
10 i 11 d'octubre

DUET DAURA:"El bagul música tradicional"

Espai La Crica

10 i 11 d'octubre

10 oct Diverses
sessions

ZUM-ZUM TEATRE: "Polzet"

Teatre Conservatori
dijous, 10 d'octubre de 2019

ZUM-ZUM TEATRE: "Polzet"

Teatre Conservatori

dijous, 10 d'octubre de 2019

10 oct Diverses
sessions

TEATRENU: "En Patufet (i els seus pares)

Kursaal - Sala Petita
dijous, 10 d'octubre de 2019

TEATRENU: "En Patufet (i els seus pares)

Kursaal - Sala Petita

dijous, 10 d'octubre de 2019

10 oct

SOL PICÓ I LA BANDA CHAPICÓ: "Animal de séquia"

Kursaal - Sala Gran
dijous, 10/10/2019 21.00 h

SOL PICÓ I LA BANDA CHAPICÓ: "Animal de séquia"

Kursaal - Sala Gran

dijous, 10/10/2019 21.00 h

11 oct Diverses
sessions

MARALA TRIO: "Binaural"

La Buresa
divendres, 11 d'octubre de 2019

MARALA TRIO: "Binaural"

La Buresa

divendres, 11 d'octubre de 2019

11 oct

CRIATURES: "Praxinoscopi"

EL SIELU
divendres, 11/10/2019 19.00 h

CRIATURES: "Praxinoscopi"

EL SIELU

divendres, 11/10/2019 19.00 h

11 oct Diverses
sessions

TARTA RELENA: "Ora pro nobis"

Capella del Rapte
divendres, 11 d'octubre de 2019

TARTA RELENA: "Ora pro nobis"

Capella del Rapte

divendres, 11 d'octubre de 2019

11 oct

POL JIMÉNEZ: "La Oscilante"

Kursaal - Sala Petita
divendres, 11/10/2019 19.30 h

POL JIMÉNEZ: "La Oscilante"

Kursaal - Sala Petita

divendres, 11/10/2019 19.30 h

11 oct

DUET JORDI MOLINA & JOAN DÍAZ

EL SIELU
divendres, 11/10/2019 21.00 h

DUET JORDI MOLINA & JOAN DÍAZ

EL SIELU

divendres, 11/10/2019 21.00 h

11 oct

LAIA SANTANACH: "Aer"

L' Anònima
divendres, 11/10/2019 21.00 h

LAIA SANTANACH: "Aer"

L' Anònima

divendres, 11/10/2019 21.00 h

11 oct

OBESES, AMB LA COBLA BERGA JOVE I COR D'OBESES

Kursaal - Sala Gran
divendres, 11/10/2019 21.00 h

OBESES, AMB LA COBLA BERGA JOVE I COR D'OBESES

Kursaal - Sala Gran

divendres, 11/10/2019 21.00 h

11 oct

PRODUCCIONS DE FERRO: "Rostoll cremat"

Teatre Conservatori
divendres, 11/10/2019 22.00 h

PRODUCCIONS DE FERRO: "Rostoll cremat"

Teatre Conservatori

divendres, 11/10/2019 22.00 h

11 oct

LLIBERT FORTUNY ELECTRO COBLA SOUND

EL SIELU
divendres, 11/10/2019 23.00 h

LLIBERT FORTUNY ELECTRO COBLA SOUND

EL SIELU

divendres, 11/10/2019 23.00 h

12 oct Diverses
sessions

El Patio Teatro: "Conservando memoria"

Auditori Miquel Blanch
dissabte, 12 d'octubre de 2019

El Patio Teatro: "Conservando memoria"

Auditori Miquel Blanch

dissabte, 12 d'octubre de 2019

12 oct

MARIA MAZZOTA: "Amoreamaro"

EL SIELU
dissabte, 12/10/2019 18.00 h

MARIA MAZZOTA: "Amoreamaro"

EL SIELU

dissabte, 12/10/2019 18.00 h

12 oct

FELIU VENTURA: "Convocatòria"

Teatre Conservatori
dissabte, 12/10/2019 19.00 h

FELIU VENTURA: "Convocatòria"

Teatre Conservatori

dissabte, 12/10/2019 19.00 h

12 oct Diverses
sessions

ARNAU OBIOLS: "Tost"

Carrer del Balç
dissabte, 12 d'octubre de 2019

ARNAU OBIOLS: "Tost"

Carrer del Balç

dissabte, 12 d'octubre de 2019

12 oct

EDUARD INIESTA: "White Hole"

EL SIELU
dissabte, 12/10/2019 20.00 h

EDUARD INIESTA: "White Hole"

EL SIELU

dissabte, 12/10/2019 20.00 h

12 oct

QUICO EL CÈLIO, EL NOI I EL MUT DE FERRERIES

Kursaal - Sala Gran
dissabte, 12/10/2019 21.00 h

QUICO EL CÈLIO, EL NOI I EL MUT DE FERRERIES

"Viatge a Buda"

Kursaal - Sala Gran

dissabte, 12/10/2019 21.00 h

12 oct

JANET NOVÁS & MERCEDES PEÓN

L' Anònima
dissabte, 12/10/2019 21.00 h

JANET NOVÁS & MERCEDES PEÓN

L' Anònima

dissabte, 12/10/2019 21.00 h

12 oct

ROSARIO LA TREMEDITA: "Delirium Tremens 2.0"

EL SIELU
dissabte, 12/10/2019 22.00 h

ROSARIO LA TREMEDITA: "Delirium Tremens 2.0"

EL SIELU

dissabte, 12/10/2019 22.00 h

12 oct

Roberto Olivan, Magí Serra, Laurent Delforge i Vox Bigerri

Kursaal - Sala Petita
dissabte, 12/10/2019 22.30 h

Roberto Olivan, Magí Serra, Laurent Delforge i Vox Bigerri

"Socarrel"

Kursaal - Sala Petita

dissabte, 12/10/2019 22.30 h

12 oct

MIQUEL GIL: "Geometries"

Teatre Conservatori
dissabte, 12/10/2019 22.30 h

MIQUEL GIL: "Geometries"

Teatre Conservatori

dissabte, 12/10/2019 22.30 h

13 oct

NEWCAT: "Bestiari"

Kursaal - Sala Gran
diumenge, 13/10/2019 12.00 h

NEWCAT: "Bestiari"

Kursaal - Sala Gran

diumenge, 13/10/2019 12.00 h

13 oct

ESBART SANT MARTÍ + LIRA AMPOSTINA

Teatre Conservatori
diumenge, 13/10/2019 17.00 h

ESBART SANT MARTÍ + LIRA AMPOSTINA

Teatre Conservatori

diumenge, 13/10/2019 17.00 h

13 oct

MAGÍ SERRA: "La mesura del detall"

Kursaal - Sala Petita
diumenge, 13/10/2019 18.00 h

MAGÍ SERRA: "La mesura del detall"

Kursaal - Sala Petita

diumenge, 13/10/2019 18.00 h

13 oct

L'HOME ÉS FEBLE

L' Anònima
diumenge, 13/10/2019 18.00 h

L'HOME ÉS FEBLE

L' Anònima

diumenge, 13/10/2019 18.00 h

17 oct

LES COSES EXCEPCIONALS

Kursaal - Sala Petita
dijous, 17/10/2019 20.00 h

LES COSES EXCEPCIONALS

Kursaal - Sala Petita

dijous, 17/10/2019 20.00 h

18 oct

YO SOBREVIVÍ A EGB

Teatre Conservatori
divendres, 18/10/2019 21.00 h

YO SOBREVIVÍ A EGB

Teatre Conservatori

divendres, 18/10/2019 21.00 h

19 oct

MR. ARLETT

Kursaal - Sala Petita
dissabte, 19/10/2019 17.30 h

MR. ARLETT

Kursaal - Sala Petita

dissabte, 19/10/2019 17.30 h

19 oct

VÍCTOR ULLATE BALLET

Kursaal - Sala Gran
dissabte, 19/10/2019 21.00 h

VÍCTOR ULLATE BALLET

30 anys de dansa

Kursaal - Sala Gran

dissabte, 19/10/2019 21.00 h

20 oct

UNA GOSSA EN UN DESCAMPAT

Kursaal - Sala Gran
diumenge, 20/10/2019 18.00 h

UNA GOSSA EN UN DESCAMPAT

Kursaal - Sala Gran

diumenge, 20/10/2019 18.00 h

24 oct

JOAN REIG

Kursaal - Sala Petita
dijous, 24/10/2019 20.00 h

JOAN REIG

Kursaal - Sala Petita

dijous, 24/10/2019 20.00 h

25 oct

ISMAEL SERRANO

Kursaal - Sala Gran
divendres, 25/10/2019 21.00 h

ISMAEL SERRANO

Kursaal - Sala Gran

divendres, 25/10/2019 21.00 h

26 oct

MARCEL GROS

Kursaal - Sala Petita
dissabte, 26/10/2019 17.30 h

MARCEL GROS

Kursaal - Sala Petita

dissabte, 26/10/2019 17.30 h

26–27 oct

JERUSALEM

Kursaal - Sala Gran
26 i 27 d'octubre

JERUSALEM

TOC DE TEATRE

Kursaal - Sala Gran

26 i 27 d'octubre

31 oct

SHIRLEY VALENTINE

Kursaal - Sala Gran
dijous, 31/10/2019 20.00 h

SHIRLEY VALENTINE

Kursaal - Sala Gran

dijous, 31/10/2019 20.00 h

1 nov

MASSA TARD, MASSA

Teatre Conservatori
divendres, 1/11/2019 18.00 h

MASSA TARD, MASSA

Teatre Conservatori

divendres, 1/11/2019 18.00 h

1 nov

BOB & EL LLADRE

Kursaal - Sala Petita
divendres, 1/11/2019 21.00 h

BOB & EL LLADRE

Kursaal - Sala Petita

divendres, 1/11/2019 21.00 h

2 nov

GOSPEL BILBAO & ESCLAT GOSPEL SINGERS

Kursaal - Sala Gran
dissabte, 2/11/2019 21.00 h

GOSPEL BILBAO & ESCLAT GOSPEL SINGERS

Kursaal - Sala Gran

dissabte, 2/11/2019 21.00 h

3 nov

QUILOMBO QUINTET

Espai Plana de l'Om
diumenge, 3/11/2019 12.00 h

QUILOMBO QUINTET

Espai Plana de l'Om

diumenge, 3/11/2019 12.00 h

3 nov

CANÇÓ D'AMOR I DE GUERRA

Kursaal - Sala Gran
diumenge, 3/11/2019 18.00 h

CANÇÓ D'AMOR I DE GUERRA

Kursaal - Sala Gran

diumenge, 3/11/2019 18.00 h

7 nov

ANGUILAS

Kursaal - Sala Petita
dijous, 7/11/2019 20.00 h

ANGUILAS

Kursaal - Sala Petita

dijous, 7/11/2019 20.00 h

8 nov

L'HABITACIÓ DEL COSTAT

Kursaal - Sala Gran
divendres, 8/11/2019 21.00 h

L'HABITACIÓ DEL COSTAT

Kursaal - Sala Gran

divendres, 8/11/2019 21.00 h

8 nov

TXEMA, THE POSTMAN

Teatre Conservatori
divendres, 8/11/2019 21.00 h

TXEMA, THE POSTMAN

Teatre Conservatori

divendres, 8/11/2019 21.00 h

9 nov

CONTES DE GEL

Espai Plana de l'Om
dissabte, 9/11/2019 17.30 h

CONTES DE GEL

Espai Plana de l'Om

dissabte, 9/11/2019 17.30 h

9 nov

JONATAN PENALBA

Kursaal - Sala Petita
dissabte, 9/11/2019 19.00 h

JONATAN PENALBA

Kursaal - Sala Petita

dissabte, 9/11/2019 19.00 h

9 nov

UNA ILÍADA

Teatre Conservatori
dissabte, 9/11/2019 21.00 h

UNA ILÍADA

Teatre Conservatori

dissabte, 9/11/2019 21.00 h

10 nov

LA CENERENTOLA

Kursaal - Sala Gran
diumenge, 10/11/2019 18.00 h

LA CENERENTOLA

Kursaal - Sala Gran

diumenge, 10/11/2019 18.00 h

13 nov

LOS 39 ESCALONES

Kursaal - Sala Gran
dimecres, 13/11/2019 18.00 h

LOS 39 ESCALONES

Kursaal - Sala Gran

dimecres, 13/11/2019 18.00 h

14 nov

NENES I NENS

Kursaal - Sala Petita
dijous, 14/11/2019 20.00 h

NENES I NENS

Kursaal - Sala Petita

dijous, 14/11/2019 20.00 h

15 nov

ULL DE BOIRA

Kursaal - Sala Gran
divendres, 15/11/2019 21.00 h

ULL DE BOIRA

Kursaal - Sala Gran

divendres, 15/11/2019 21.00 h

16 nov

MARTÍN LEITON BIG BAND

Teatre Conservatori
dissabte, 16/11/2019 21.00 h

MARTÍN LEITON BIG BAND

Teatre Conservatori

dissabte, 16/11/2019 21.00 h

17 nov Diverses
sessions

EL BAGES BALLA

Kursaal - Sala Gran
diumenge, 17 de novembre de 2019

EL BAGES BALLA

Kursaal - Sala Gran

diumenge, 17 de novembre de 2019

21 nov

NÚRIA COLS i DAVID MARTELL

Kursaal - Sala Petita
dijous, 21/11/2019 20.00 h

NÚRIA COLS i DAVID MARTELL

Kursaal - Sala Petita

dijous, 21/11/2019 20.00 h

22 nov

ABANS QUE ES FACI FOSC

Teatre Conservatori
divendres, 22/11/2019 21.00 h

ABANS QUE ES FACI FOSC

Teatre Conservatori

divendres, 22/11/2019 21.00 h

23–24 nov

LA TENDRESA

Kursaal - Sala Gran
23 i 24 de novembre

LA TENDRESA

TOC DE TEATRE

Kursaal - Sala Gran

23 i 24 de novembre

28 nov

ASSAIG T4

Kursaal - Sala Petita
dijous, 28/11/2019 20.00 h

ASSAIG T4

Kursaal - Sala Petita

dijous, 28/11/2019 20.00 h

29 nov

TROIA, UNA VERITABLE ODISSEA!

Kursaal - Sala Gran
divendres, 29/11/2019 21.00 h

TROIA, UNA VERITABLE ODISSEA!

Kursaal - Sala Gran

divendres, 29/11/2019 21.00 h

30 nov

EL TRENCANOUS (Cicle Imagina't)

Teatre Conservatori
dissabte, 30/11/2019 17.30 h

EL TRENCANOUS (Cicle Imagina't)

Teatre Conservatori

dissabte, 30/11/2019 17.30 h

30 nov

ARLET

Kursaal - Sala Petita
dissabte, 30/11/2019 19.00 h

ARLET

Kursaal - Sala Petita

dissabte, 30/11/2019 19.00 h

30 nov

CINCO HORAS CON MARIO

Kursaal - Sala Gran
dissabte, 30/11/2019 21.00 h

CINCO HORAS CON MARIO

Kursaal - Sala Gran

dissabte, 30/11/2019 21.00 h

4 des

DE PARÍS A BUENOS AIRES

Kursaal - Sala Gran
dimecres, 4/12/2019 18.00 h

DE PARÍS A BUENOS AIRES

Kursaal - Sala Gran

dimecres, 4/12/2019 18.00 h

5 des

WOM'S COLLECTIVE

Teatre Conservatori
dijous, 5/12/2019 20.00 h

WOM'S COLLECTIVE

Teatre Conservatori

dijous, 5/12/2019 20.00 h

5 des

SEMBLA QUE RIGUI

Kursaal - Sala Petita
dijous, 5/12/2019 20.00 h

SEMBLA QUE RIGUI

Kursaal - Sala Petita

dijous, 5/12/2019 20.00 h

7 des

21 BOUTONS

Kursaal - Sala Petita
dissabte, 7/12/2019 19.00 h

21 BOUTONS

Kursaal - Sala Petita

dissabte, 7/12/2019 19.00 h

7 des

LAPÒNIA

Teatre Conservatori
dissabte, 7/12/2019 21.00 h

LAPÒNIA

Teatre Conservatori

dissabte, 7/12/2019 21.00 h

8 des

PICTOFONIES GUERNICA

Kursaal - Sala Gran
diumenge, 8/12/2019 18.00 h

PICTOFONIES GUERNICA

Kursaal - Sala Gran

diumenge, 8/12/2019 18.00 h

14–15 des

CASA DE NINES, 20 ANYS DESPRÉS

Kursaal - Sala Gran
14 i 15 de desembre

CASA DE NINES, 20 ANYS DESPRÉS

TOC DE TEATRE

Kursaal - Sala Gran

14 i 15 de desembre

22 des

BALLET RUS "EL TRENCANOUS"

Kursaal - Sala Gran
diumenge, 22/12/2019 18.00 h

BALLET RUS "EL TRENCANOUS"

Kursaal - Sala Gran

diumenge, 22/12/2019 18.00 h

22 des

SUSANA SHEIMAN & OPEN GATE QUINTET

Kursaal - Sala Petita
diumenge, 22/12/2019 20.00 h

SUSANA SHEIMAN & OPEN GATE QUINTET

Kursaal - Sala Petita

diumenge, 22/12/2019 20.00 h

27 des 3 gen 2020

EL MEU PRIMER NADAL AL KURSAAL

Kursaal - Sala Petita
27 de desembre – 3 de gener de 2020

EL MEU PRIMER NADAL AL KURSAAL

Kursaal - Sala Petita

27 de desembre – 3 de gener de 2020

29 des

SIMFONOVA: "Òpera, de què vas?"

Kursaal - Sala Gran
diumenge, 29/12/2019 18.00 h

SIMFONOVA: "Òpera, de què vas?"

Kursaal - Sala Gran

diumenge, 29/12/2019 18.00 h

1 gen 2020

CONCERT DE CAP D'ANY UMB

Kursaal - Sala Gran
dimecres, 1/01/2020 19.00 h

CONCERT DE CAP D'ANY UMB

Kursaal - Sala Gran

dimecres, 1/01/2020 19.00 h

4 gen 2020

JAZZ BODAS DE FIGARO

Kursaal - Sala Gran
dissabte, 4/01/2020 21.00 h

JAZZ BODAS DE FIGARO

Kursaal - Sala Gran

dissabte, 4/01/2020 21.00 h

26 feb 2020

LA TRAVIATA

Kursaal - Sala Gran
dimecres, 26/02/2020 20.00 h

LA TRAVIATA

Kursaal - Sala Gran

dimecres, 26/02/2020 20.00 h

6 mai 2020

MACBETH

Kursaal - Sala Gran
dimecres, 6/05/2020 20.00 h

MACBETH

Kursaal - Sala Gran

dimecres, 6/05/2020 20.00 h

Manresana d'Equipaments Escènics
Passeig Pere III, 35 08242 Manresa
Telèfon: 938723636
Correu electrònic: info@mees.cat



Avís legal
Política de galetes
Tens una targeta regal?

Desenvolupat perKoobin